Til Schweiger

Tilman Valentin Schweiger

8,2
14 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Til Schweiger

Fajnie obejrzeć film choćby dla Tilla, bo ma facet charyzmę

nataszowa

Popieram! Dla mnie w ogóle jeden z najlepszych aktorów

Marek32

Pzdr!

nataszowa

zgadza się!

nataszowa

Oczywiście! Mój nr 1!

nocny_ptak

popieram,til ma w sobie coś takiego,że budzi sympatię bez względu na charakter granej postaci.widziałam kilka jego filmów,najbardziej spodobał mi się jako darko w filmie charlie musi umrzeć.w jednej chwili jest delikatny,a w następnej przerażający.labeouf nazwał go seksownym skurczybykiem,oczywiście w żartach,ale w pełni go popieram.

nocny_ptak

Mój też!

nataszowa

Fassbender 2x lepszy od b. dobrego Tila

marcinmrozowski

To już kwestia osobistych preferencji

nataszowa

Bardzo go lubię i poza jego aktorskim dorobkiem, doceniam też go za reżyserię :) Kto by pomyślał, że niemieckie kino ukaże nam swoje piękne oblicze w postaci komediowego filmu o miłości? Jeśli ktoś miałby ochotę poczytać więcej na temat Leili i Nicka, który to film wyreżyserował Til Schweiger, to zapraszam tutaj: https://kulturalnik.wordpress.com/2017/03/12/komedia-romantyczna-po-niemiecku-cz emu-nie/

tygrysulka

Dzięki bardzo! W pełni się zgadzam!

użytkownik usunięty
nataszowa

Ja lubię oglądać Tila ale moim ulubionym aktorem niemieckim jest Daniel Bruhl.

Tez świetny!

użytkownik usunięty
nataszowa

Mogliby się spotkać w jakimś filmie.

nataszowa

czy mi sie wydaje czy w kazdej niemieckiej produkcji gra z własnymi dziecmi z Luną tylko 7 razy....

nataszowa

Dla mnie najlepszy z Bękartów

nataszowa

Taka "charyzma" działa jedynie na kobiety, do tego nie najmądrzejsze.

Krzypur

szkoda ze ty nie dzialasz

Olivier_Gruner

Zaiste, dziwni i przerażający są ludzie, którzy nie widzą, a wiedzą.

Krzypur

gostek jest swietny ,nawet osrodki dla dzieci prowadzi ,sponsoruje a ty wypowiadasz sie jeszcze za jego panie zyciowe ,jak i fanki ze sa głupie i gorszego sortu.To ty nie znasz jego zycia jak i otoczenia .

Olivier_Gruner

O żadnym sorcie nie pisałem. Oceniam go jako aktora nie człowieka, rozumiesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones